Wyniki konkursu plastycznego „Razem tworzymy mapę gminy Mrozy”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
27 kwietnia 2018

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu plastycznego „ mapę gminy Mrozy”, ogłoszonego przez Burmistrza Mrozów Zarządzeniem Nr 26/2018 z dnia 16 marca 2018 r. oraz Zarządzeniem Nr 43/2018 z dnia 24 kwietnia 2018 r.

W dniu 25 kwietnia 2018 r. Komisja konkursowa w składzie:

1)   Magdalena Sulich – Przewodnicząca Komisji;

2)   Luiza Kowalczyk – Członek Komisji;

3)   Kamila Juśkiewicz – Członek Komisji;

4)   Mirosław Borczyński – Członek Komisji

spośród 64 dostarczonych prac, w tym w kategorii:

1)   Przedszkola i klasy „0” – 18 prac

2)   Szkoły podstawowe I – III – 10 prac

3)   Szkoły podstawowe IV – VII – 24 prace

4)   Gimnazjum i liceum – 12 prac

5)   Prace rodzinne – nie wpłynęła żadna praca 

przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

  • W kategorii: Przedszkola i klasy „0”:

I miejsce: Zuzanna Sudakowska, Niepubliczne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Mrozach,

za pracę „Fontanna przy parku im. Piotra Starosty” w Mrozach, opiekun: Agata Chudewniak;

II miejsce: Antoni Gliwiński, Niepubliczne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Mrozach,

za pracę „OSP Mrozy”, opiekun: Agata Chudewniak;

III miejsce: Zuzanna Księżopolska, Gminne Przedszkole w Mrozach, za pracę „Kościół”
w Mrozach, opiekun: Iwona Kielak, Ewa Skorys

Wyróżnienia ex aequo:

1)      Lena Sadowska, Gminne Przedszkole w Mrozach, za pracę „Tramwaj konny” w Rudce, opiekun: Iwona Kielak, Ewa Skorys;

2)      grupa 4 latki „Misie”, Niepubliczne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Mrozach, za pracę „Dworzec kolejowy Mrozy”, opiekun: Wioleta Mikołajczyk;

3)      Antoni Kosowski, Niepubliczne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Mrozach, za pracę „Stacja kolejowa Mrozy”, opiekun: Agata Chudewniak;

4)      Nikola Chudewniak, Niepubliczne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Mrozach, za pracę „Tramwaj konny” w Mrozach, opiekun: Agata Chudewniak;

5)      Błażej Plewka, Niepubliczne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Mrozach, za pracę „Kościół
p.w. św. Teresy od Dzieciątka Jezus” w Mrozach, opiekun: Agata Chudewniak;

6)      Piotr Sałaciński, Niepubliczne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Mrozach, za pracę „Stadion” w Mrozach, opiekun: Agata Chudewniak;

7)      Wiktoria Kulesza, Niepubliczne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Mrozach, za pracę „Dworzec kolejowy Mrozy”, opiekun: Agata Chudewniak;

8)      Nikola Cegiełka, Niepubliczne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Mrozach, za pracę „Szkoła Podstawowa Nr 1” w Mrozach, opiekun: Agata Chudewniak. 

I miejsce: Zuzanna Sudakowska

II miejsce: Antoni Gliwiński

III miejsce: Zuzanna Księżopolska

Wyróżnienie ex aequo: Antoni Kosowski

 

 

Wyróżnienie ex aequo: Błażej Plewka

   

Wyróżnienie ex aequo: Lena Sadowska

   

Wyróżnienie ex aequo: Nikola Cegiełka

   

Wyróżnienie ex aequo: Nikola Chudewniak

   

Wyróżnienie ex aequo: Piotr Sałaciński

   

Wyróżnienie ex aequo: Wiktoria Kulesza

   

Wyróżnienie ex aequo: grupa 4 latki Misie

  • W kategorii: Szkoły podstawowe I – III:

I miejsce: Maria Szostak, Szkoła Podstawowa w Jeruzalu, za pracę „Kapliczka” w Łukówcu, opiekun: Anna Sadowska

II miejsce: Weronika Karpińska, Szkoła Podstawowa w Jeruzalu, za pracę „Przejazd kolejowy”
w Mrozach, opiekun: Anna Sadowska

III miejsce ex aequo:

1)      Bartek Kwiatkowski, Szkoła Podstawowa w Jeruzalu, za pracę „Ziemianka” w Łukówcu, opiekun: Anna Sadowska;

2)      Patrycja Podlipniak, Szkoła Podstawowa w Jeruzalu, za pracę „Plac zabaw” w Małej Wsi, opiekun: Anna Sadowska

Wyróżnienie: nie przyznano

I miejsce: Maria Szostak

II miejsce: Weronika Karpińska

III miejsce ex aequo: Bartek Kwiatkowski

III miejsce ex aequo: Patrycja Podlipniak

  • W kategorii: Szkoły podstawowe IV – VII:

I miejsce ex aequo:

1)      Maria Stanikowska, Szkoła Podstawowa w Jeruzalu, za pracę „Kościół pw. św. Wojciecha”
w Jeruzalu, opiekun: Anna Sadowska;

2)      Maja Kiełczewska, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrozach, za pracę „Kościół” w Mrozach, opiekun: Anna Lubaszka;

3)      Julia Kulik, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrozach, za pracę „Młyn wodny Nożownia”
w Mrozach, opiekun: Anna Lubaszka;

II miejsce ex aequo:

1)      Mateusz Kotuniak, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrozach, za pracę „Kościół w Jeruzalu”, opiekun: Anna Lubaszka;

2)      Aleksandra Muszyńska, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrozach, za pracę „Tramwaj konny”
w Mrozach, opiekun: Anna Lubaszka

III miejsce: Julia Kozik, Szkoła Podstawowa w Jeruzalu, za pracę „Kolumna św. Antoniego”
w Kuflewie, opiekun: Anna Sadowska

Wyróżnienia ex aequo:

1)      Weronika Sęktas, Szkoła Podstawowa w Grodzisku, za pracę „Pomnik” w Grodzisku,
opiekun: Karolina Olińska;

2)      Jakub Górski, Szkoła Podstawowa w Grodzisku, za pracę „Kolejka konna” w Rudce,
opiekun: Karolina Olińska;

3)      Julia Tkaczyk, Szkoła Podstawowa w Grodzisku, za pracę „Topór” w Toporze,
opiekun: Karolina Olińska;

4)      Mateusz Kotuniak, Szkola Podstawowa Nr 1 w Mrozach, za pracę „Trasa rowerowa”,
opiekun: Anna Lubaszka;

5)      Natalka Kowalczyk, Szkoła Podstawowa w Jeruzalu, za pracę „Bocian” w Małej Wsi,
opiekun: Anna Sadowska;

6)      Kinga Pilich, Szkoła Podstawowa w Jeruzalu, za pracę „Kapliczka” w Płomieńcu,
opiekun: Anna Sadowska;

7)      Daria Boryń, Szkoła Podstawowa w Jeruzalu, za pracę „Kościół” w Jeruzalu,
opiekun: Anna Sadowska;

8)      Artur Muszyński, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrozach, za pracę „Kościół” w Mrozach, opiekun: praca indywidualna;

9)      Kinga Żmudzin, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrozach, za pracę „Kościół” w Jeruzalu,
opiekun: Anna Lubaszka;

10)  Kamila Witczak, Szkoła Podstawowa w Grodzisku, za pracę „Pomnik” w Grodzisku,
opiekun: Karolina Olińska;

11)  Tymoteusz Kamiński, Szkoła Podstawowa w Jeruzalu, za pracę „Kapliczka Biały słup”
w rezerwacie Florianów;

oraz wyróżnienia poza konkursem:

1)      Maria Stanikowska, Szkoła Podstawowa w Jeruzalu, za pracę „Przydrożny krzyż”
w Jeruzalu, opiekun: Anna Sadowska (praca niezgodna z regulaminem – VIII pkt 4)

2)      Dominika Grasiak, Szkoła Podstawowa w Jeruzalu, za pracę „Szkoła i rynek”
w Jeruzalu, opiekun: Anna Sadowska (praca niezgodna z regulaminem
–  VII pkt 3)

I miejsce ex aequo: Maria Stanikowska

I miejsce ex aequo: Maja Kiełczewska

I miejsce ex aequo: Julia Kulik

II miejsce ex aequo: Mateusz Kotuniak

II miejsce ex aequo: Aleksandra Muszyńska

III miejsce: Julia Kozik

Wyróżnienie ex aequo: Weronika Sęktas

Wyróżnienie ex aequo: Jakub Górski

Wyróżnienie ex aequo: Julia Tkaczyk

Wyróżnienie ex aequo: Mateusz Kotuniak

Wyróżnienie ex aequo: Natalka Kowalczyk

Wyróżnienie ex aequo: Kinga Pilich

Wyróżnienie ex aequo: Daria Boryń

Wyróżnienie ex aequo: Artur Muszyński

Wyróżnienie ex aequo: Kinga Żmudzin

Wyróżnienie ex aequo: Kamila Witczak

Wyróżnienie ex aequo: Tymoteusz Kamiński

Wyróżnienie poza konkursem: Maria Stanikowska

Wyróżnienie poza konkursem: Dominika Grasiak

  • W kategorii: Gimnazjum i liceum:

I miejsce ex aequo:

1)      Adrianna Kowalczyk, Zespół Szkół w Mrozach, za pracę „Figurka św. Jana Nepomucena”
w Kuflewie, opiekun: Zofia Zadrożna;

2)      Filip Soszyński, Zespół Szkół w Mrozach, za pracę „Kapliczka” w Toporze,
opiekun: Zofia Zadrożna;

II miejsce: Karolina Kania, Zespół Szkół w Mrozach, za pracę „Filia Biblioteki publicznej”
w Jeruzalu, opiekun: Zofia Zadrożna

III miejsce: Adrianna Kowalczyk, Zespół Szkół w Mrozach, za pracę „Młyn” w Grodzisku, opiekun: Zofia Zadrożna;

Wyróżnienia ex aequo:

1)      Paulina Wojtasik, Zespół Szkół w Mrozach, za pracę „Dworek” w Łukówcu,
opiekun: Zofia Zadrożna;

2)      Eliza Brzozowska, Zespół Szkół w Mrozach, za pracę „Dworzec kolejowy” w Mrozach, opiekun: Zofia Zadrożna.

I miejsce ex aequo  Adrianna Kowalczyk

I miejsce ex aequo  Filip Soszyński

II miejsce Karolina Kania

III miejsce Adrianna Kowalczyk

Wyróżnienia ex aequo Paulina Wojtasik

Wyróżnienia ex aequo Eliza Brzozowska

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom za wkład pracy włożony w przygotowanie prac konkursowych.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy.

Wręczenie dyplomów oraz nagród nastąpi podczas Dni Mrozów 2018 (9-10 czerwca).

Załącznik: Protokół z posiedzenia komisji konkursowej

Autor: Administrator

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-04-27
Data publikacji:2018-04-27
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:735