Jesteś tutaj: Start

Najnowsze aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Wigilia pod chmurką

8 grudnia 2016
Administrator
Powiększ zdjęcie Wigilia%20pod%20chmurką

Burmistrz Mrozów oraz dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Mrozach zapraszają  wszystkich mieszkańców naszej gminy na Wigilię pod chmurką, która odbędzie się  18  grudnia  o godz. 16.00 w Gminnym Centrum Kultury.   

Czytaj więcej o: Wigilia pod chmurką

Posiedzenie Gminnego Zarządu Ochotniczych Straży Pożarnych w Mrozach

8 grudnia 2016
Administrator
Powiększ zdjęcie

W dniu 8 grudnia 2016 roku odbyło się pierwsze posiedzenie nowo wybranego Gminnego Zarządu Ochotniczych Straży Pożarnych w Mrozach, na którym omawiano m.in. zadania zrealizowane w 2016 r. w zakresie działalności Ochotniczych Straży Pożarnych oraz przedstawiono sprawozdanie z działalności bojowej jednostek OSP z terenu gminy Mrozy.

Gratulujemy nowemu Zarządowi i życzymy wielu sukcesów w rozpoczynającej się kadencji.

Czytaj więcej o: Posiedzenie Gminnego Zarządu Ochotniczych Straży Pożarnych w Mrozach

Przypominamy o możliwości oddania odpadów dodatkowych

7 grudnia 2016
Administrator

Mieszkańcy Gminy Mrozy posiadający złożoną deklarację na odbiór odpadów komunalnych mogą oddawać odpady inne niż frakcje wysegregowane w workach, tj.: popiół, wielkogabarytowe, biodegradowalne, tekstylia, niebezpieczne, materiały budowlane i rozbiórkowe, zużyte opony w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Mrozach, ul. Graniczna 1, w dni powszednie w godzinach 8:00 - 15:30 oraz soboty w godzinach 8:00 - 13:00.

Czytaj więcej o: Przypominamy o możliwości oddania odpadów dodatkowych

OSP w Jeruzalu doceniona przez PKN Orlen

6 grudnia 2016
Administrator

Ratowanie życia, zdrowia i mienia przez Ochotnicze Straże Pożarne wymaga odpowiedniego sprzętu, który zapewni skuteczność i właściwą pomoc. Jednak każdy zakup wymaga nakładów finansowych, dlatego też dobrze, iż druhowie ochotnicy poszukują zewnętrznych źródeł dofinansowania.

Czytaj więcej o: OSP w Jeruzalu doceniona przez PKN Orlen

Uzyskanie dofinansowania na usunięcie azbestu w 2016 roku

6 grudnia 2016
Administrator

Burmistrz Mrozów informuje, że zadanie dotyczące „Usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Mrozy” zostało dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 15.576,00 zł.

Czytaj więcej o: Uzyskanie dofinansowania na usunięcie azbestu w 2016 roku

Zapytanie ofertowe

6 grudnia 2016
Administrator

Burmistrz Mrozów zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi dostawy łącza internetowego oraz zarządzania, konserwacji i wsparcia technicznego w zakresie wybudowanej infrastruktury sieciowej i sprzętu komputerowego dostarczonego w ramach realizacji projektu pn. "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Mrozy".

Czytaj więcej o: Zapytanie ofertowe

Zapytanie cenowe na artykuły

5 grudnia 2016
Administrator

W załączeniu przekazujemy wykaz artykułów biurowych, tonerów do drukarek oraz środków czystości będących przedmiotem zamówienia w 2017 roku na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy w Mrozach.

Czytaj więcej o: Zapytanie cenowe na artykuły

Kolejne piękne Złote Gody

29 listopada 2016
Administrator

Uroczystość zorganizowano 25  listopada 2016 roku o godz. 14.00  w  Gminnym  Centrum  Kultury  w  Mrozach. Medale z okazji tego wyjątkowego, niepowtarzalnego wydarzenia, w imieniu Prezydenta RP, zacnym Jubilatom, mieszkańcom gminy Mrozy wręczył Burmistrz Mrozów - Dariusz Jaszczuk.

Czytaj więcej o: Kolejne piękne Złote Gody

"STOP AGRESJI DROGOWEJ"

28 listopada 2016
Administrator

"STOP AGRESJI DROGOWEJ" - to nazwa otwartej w Komendzie Stołecznej Policji elektronicznej skrzynki pocztowej, służącej do przesyłania materiałów filmowych1 o ujawnionych naruszeniach przepisów ruchu drogowego przez kierujących pojazdami, dysponującymi tzw. "rejestratorami jazdy".

Czytaj więcej o: "STOP AGRESJI DROGOWEJ"

Bezpłatne warsztaty z Odnawialnych Źródeł Energii

22 listopada 2016
Administrator

Dyrektor Zespołu Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy Pan Zbigniew Piłatkowski serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach w utworzonym  laboratorium Odnawialnych Źródeł Energii, które znajduje się w Zespole Szkól im. H. i K. Gnoińskich
w Siennicy. 

 W załączeniu karta zgłoszenia i harmonogram spotkań. 

Czytaj więcej o: Bezpłatne warsztaty z Odnawialnych Źródeł Energii