Jesteś tutaj: Start

Najnowsze aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Planowane wyłączenia dostawy energii elektrycznej

24 listopada 2017
Administrator

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa, Rejon Energetyczny Mińsk Mazowiecki zawiadamia mieszkańców miejscowości Mrozy o planowanych wyłączeniach w dostawach energii elektrycznej w dniu 27, 28, i 30 listopada br. Planowane wyłączenia związane są z modernizacją linii oświetleniowej średniego napięcia. Wyłączenia: 27.11.2017, 28.11.2017, 30.11.2017

Dokłada lista wyłączeń znajduje się na stronie: https://pgedystrybucja.pl/Informacje-o-wylaczeniach/Lista-wylaczen?rejon=Mi%C5%84sk-Mazowiecki

Czytaj więcej o: Planowane wyłączenia dostawy energii elektrycznej

Bieżąca informacja na temat prowadzonych inwestycji

24 listopada 2017
Administrator
Powiększ zdjęcie

Trwają intensywne prace związane z gazyfikacją Mrozów i kompleksową modernizacją zasilania energetycznego. Są wprawdzie drobne utrudnienia w ruchu pieszych i pojazdów ale jak na taką skalę inwestycji da się żyć. Dodatkowym utrudnieniem jest skumulowanie się w czasie obu budów ale do Świąt Bożego Narodzenia najtrudniejsze odcinki powinny być wykonane.

Czytaj więcej o: Bieżąca informacja na temat prowadzonych inwestycji

Bieżąca informacja dotycząca odzyskania nieruchomości jak i rozliczeń ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Lipiny, Dębowce, Borki

21 listopada 2017
Administrator

Szanowni Państwo,

Powoli opadają emocje dotyczące okoliczności wypowiedzenia przez Gminę Mrozy umowy użyczenia nieruchomości na potrzeby NSP w Lipinach. Ze względu na to, że w dalszym ciągu kierowane są do nas zapytania w tej sprawie, a tocząca się dyskusja w mediach nie daje jednolitego i jednoznacznego przekazu, postanowiliśmy jeszcze raz przedstawić chronologię zdarzeń i udzielić informacji popartej faktami. Jest też dobry czas aby zakończyć ten temat, ponieważ przed nami wiele nowych zadań, na których musimy się skupić w najbliższym czasie.

Czytaj więcej o: Bieżąca informacja dotycząca odzyskania nieruchomości jak i rozliczeń ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Lipiny, Dębowce, Borki

Ogłoszenie o przetargu

21 listopada 2017
Administrator

Burmistrz Mrozów ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki położonej w Mrozach:

- Link do ogłoszenia

- Link do podglądu mapy w Systemie Informacji Przestrzennej UMiG Mrozy

Czytaj więcej o: Ogłoszenie o przetargu

Dzielnicowi Komisariatu Policji w Mrozach realizują zadania w ramach planów priorytetowych

20 listopada 2017
Administrator

Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Mazowieckim informuje, że Dzielnicowi Komisariatu Policji w Mrozach i Posterunku Policji w Kałuszynie podobnie jak w ubiegłym półroczu, również i w tym zakreślili najważniejsze kierunki swoich działań, których głównym celem jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców w miastach i gminach Mrozy, Kałuszyn, Cegłów i Latowicz.

Czytaj więcej o: Dzielnicowi Komisariatu Policji w Mrozach realizują zadania w ramach planów priorytetowych

VI Powiatowe Forum Kultury

20 listopada 2017
Administrator
Powiększ zdjęcie

Starosta Miński, Antoni Jan Tarczyński zaprasza do udziału w VI Powiatowym Forum Kultury, które odbędzie się 28 listopada br. o godz. 11.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mińsku Mazowieckim.

Więcej informacji, program wydarzenia na stronie: http://powiatminski.pl/aktualnosc-536-vi_powiatowe_forum_kultury.html

Czytaj więcej o: VI Powiatowe Forum Kultury

Informacja o ostrzeżeniu

17 listopada 2017
Administrator

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Mińsku Mazowieckim informuje o przekroczeniu poziomu III – Ostrzeżenie 1 stopnia o złej jakości powietrza (kolor żółty) dla pyłu zawieszonego PM 2,5 w powietrzu na obszarze województwa mazowieckiego.

Załącznik: Poziom III – Ostrzeżenie 1

Czytaj więcej o: Informacja o ostrzeżeniu

Zaproszenie

17 listopada 2017
Administrator
Powiększ zdjęcie

Rada Sołecka Mrozy Południowe zaprasza na bal sylwestrowy.

Więcej informacji w załączniku:  Zaproszenie

Czytaj więcej o: Zaproszenie

Pies czeka na właściciela

16 listopada 2017
Administrator

Informujemy, iż w miejscowości Mrozy przy ul. Wojska Polskiego błąka się pies (suczka). Poszukujemy właściciela znalezionego psa. Jeśli nie będzie możliwe ustalenie właściciela informujemy, że zgodnie z zasadami obowiązującymi w tutejszym urzędzie, istnieje możliwość adopcji zwierzęcia. W przypadku zainteresowania adopcją prosimy o kontakt z tutejszym urzędem, nr tel. (25) 75 74 175 (w godz. 8-16) lub osobiście pokój nr 13.

Czytaj więcej o: Pies czeka na właściciela

Prace remontowe w gminnych placówkach oświatowych

15 listopada 2017
Administrator

W placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest gmina Mrozy wykonano w tym roku szereg prac remontowych, których głównym celem było polepszenie warunków nauczania, jak również podniesienie atrakcyjności bazy lokalowej.

 

 

Czytaj więcej o: Prace remontowe w gminnych placówkach oświatowych