Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Autor: Administrator

Artykuły

Zimowy Maraton Rowerowy

27 lutego 2017
Administrator

26 lutego br. odbył się w Mrozach Zimowy Maraton Rowerowy, organizowany już od wielu lat przez Cezarego Zamanę - jednego z najlepszych polskich kolarzy, triumfatora Tour de Pologne i uczestnika Tour de France. Uczestnicy zmagali się w trzech dystansach o różnej trudności: Hobby – 7 km, Fit – 19 km oraz Mega – 37 km. Biuro zawodów zorganizowane zostało tradycyjnie w Szkole Podstawowej w Mrozach, gdzie zlokalizowano także start i metę maratonu.

Czytaj więcej o: Zimowy Maraton Rowerowy

Zmiana miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

27 lutego 2017
Administrator

Konsultacje społeczne

27 lutego 2017
Administrator

Burmistrz Mrozów ogłasza konsultacje społeczne dotyczące projektu „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Mrozy”.

Informacja z XXV sesji Rady Miejskiej w Mrozach

24 lutego 2017
M.Sulich
Przejdź do - Informacja z XXV sesji Rady Miejskiej w Mrozach

W dniu 23 lutego 2017 r. odbyła się XXV zwyczajna sesja Rady Miejskiej w Mrozach poświęcona sprawom funkcjonowania instytucji kultury oraz działań z zakresu kultury fizycznej i sportu w gminie. Informacje w powyższej sprawie złożyli: Mirosław Borczyński - dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Mrozach, Zofia Jagodzińska – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Mrozach i Lucjan F. Molenda – dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mrozach.

Czytaj więcej o: Informacja z XXV sesji Rady Miejskiej w Mrozach

Informacja dotycząca finansowania "Programu rewitalizacji Gminy Mrozy"

24 lutego 2017
M.Sulich

Burmistrz Mrozów informuje, że Projekt „Opracowanie Programu rewitalizacji Gminy Mrozy” współfinansowany jest z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020 ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Czytaj więcej o: Informacja dotycząca finansowania "Programu rewitalizacji Gminy Mrozy"

Informacja dotycząca "Programu rewitalizacji Gminy Mrozy"

24 lutego 2017
M.Sulich

Burmistrz Mrozow informuje, że Gmina Mrozy uzyskała dofinansowanie na opracowanie „Programu rewitalizacji Gminy Mrozy” w ramach konkursu dotacji na działania wspierające gminy w zakresie przygotowania programów rewitalizacji na terenie Województwa Mazowieckiego, finansowanego z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.

Czytaj więcej o: Informacja dotycząca "Programu rewitalizacji Gminy Mrozy"

„Koleją do Kultury”

21 lutego 2017
Administrator

„Koleją do Kultury”„Koleje Mazowieckie-KM” zachęcają do wzięcia udziały w akcji promocyjnej „Koleją do Kultury”. Na podstawie biletu na przejazd pociągiem Kolei Mazowieckich można uzyskać wysokie rabaty w jednej z partnerskich instytucji kultury.

Czytaj więcej o: „Koleją do Kultury”

Staż w Urzędzie

27 lutego 2017
Administrator

Urząd Miasta i Gminy Mrozy informuje, że od marca br. przyjmie na staż 2 osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mińsku Mazowieckim oraz spełniające kryteria kwalifikujące do odbycia stażu na stanowisku pracownik biurowy.

Czytaj więcej o: Staż w Urzędzie

Zamelduj się w gminie Mrozy i wygraj laptopa, tablet lub rower!

21 lutego 2017
Administrator

12 stycznia Burmistrz Mrozów ogłosił konkurs dla wszystkich, którzy mieszkają na terenie gminy Mrozy, a jak dotąd nie zameldowali się. Aby wziąć udział w konkursie należy zameldować się do 20 maja br. oraz dostarczyć do Urzędu wypełnioną kartę zgłoszenia. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas festynu Dni Mrozów 2017.

Czytaj więcej o: Zamelduj się w gminie Mrozy i wygraj laptopa, tablet lub rower!

Pies czeka na właściciela !

17 lutego 2017
Administrator

Urząd Miasta i Gminy Mrozy informuje, że w miejscowości Mrozy przy ul. Bolesława Prusa czeka na właściciela pies. Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt z tutejszym urzędem  tel. 25 757 41 75.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy Mrozy
Data utworzenia:2015-08-07
Data publikacji:2015-08-07
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:6279