Archiwum wiadomości

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Spotkanie informacyjne w Urzędzie Skarbowym w Mińsku Mazowieckim

17 lutego 2017
Administrator

Urząd Skarbowy w Mińsku Mazowieckim zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 20 lutego 2017 r. (poniedziałek) o godzinie 14:00 w siedzibie Urzędu, ul. Szczecińska 2.

Czytaj więcej o: Spotkanie informacyjne w Urzędzie Skarbowym w Mińsku Mazowieckim

Wystawa archiwalna „Śladami Sienkiewicza”

17 lutego 2017
Administrator

Bogusław Niemirka oraz Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Mrozach zapraszają na  wystawę  archiwalną „Śladami Sienkiewicza”. Otwarcie wystawy: 24.02.2017 r. godz. 17:00, Gminna Biblioteka Publiczna w Mrozach, ul. Pokoju 1. Wystawa czynna  do  6 marca.
 

XXV sesja Rady Miejskiej w Mrozach

21 lutego 2017
Administrator

Informujemy, że 23 lutego br. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Mrozy odbędzie się XXV sesja Rady Miejskiej w Mrozach.
Porządek obrad dostępny jest na stronie http://www.mrozy.bip.net.pl/?a=5328

Northtec MTB Zimą w Mrozach już w najbliższą niedzielę

24 lutego 2017
M.Sulich

Cezary Zamana, jeden z najlepszych polskich kolarzy, triumfator Tour de Pologne i uczestnik Tour de France zaprasza do Mrozów na zimowy maraton rowerowy z cyklu Northtec MTB Zimą 2017! Na zimowe ściganie zapraszamy już 26 lutego br. Biuro zawodów zorganizowane będzie w Szkole Podstawowej w Mrozach przy ul. Szkolnej 2. Dla uczestników organizator przygotował trzy dystanse o różnej trudności: Hobby – 7 km, Fit – 19 km oraz Mega – 37 km. Długości tras mogą się nieznacznie zmienić w przypadku nagłej zmiany pogody, tak, aby wyścig odbywał się w jak najlepszych warunkach dla zawodników.

Więcej informacji na stronie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mrozach: http://gosir.mrozy.pl/aktualnosci/256-mtb-zima-w-mrozach

Psy czekają na właściciela !

10 lutego 2017
Administrator
Przejdź do - Psy czekają na właściciela !

Urząd Miasta i Gminy Mrozy informuje, że w miejscowości Sokolnik czekają na właściciela dwa psy. Bezpańskie zwierzęta błąkają  się od 4 dni w poszukiwaniu ciepłego domu i opieki. Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt z tutejszym urzędem  tel. 25 757 41 75.

"STOP AGRESJI DROGOWEJ"

28 listopada 2016
Administrator

"STOP AGRESJI DROGOWEJ" - to nazwa otwartej w Komendzie Stołecznej Policji elektronicznej skrzynki pocztowej, służącej do przesyłania materiałów filmowych1 o ujawnionych naruszeniach przepisów ruchu drogowego przez kierujących pojazdami, dysponującymi tzw. "rejestratorami jazdy".

Czytaj więcej o: "STOP AGRESJI DROGOWEJ"

Odnawialne źródła energii

13 października 2016
Administrator

Przypominamy o trwającym naborze deklaracji na listę rezerwową przystąpienia do inwestycji polegających na budowie instalacji OZE
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, oś priorytetowa 4, działanie 4.1 Odnawialne źródła energii (OZE).

Czytaj więcej o: Odnawialne źródła energii

Informacja dotycząca gazyfikacji MIASTA MROZY - wykonanie projektów technicznych

4 listopada 2016
Administrator

Firma BLUE LINE ENGINEERING, prowadząca program gazyfikacji Mrozów informuje:

Szanowni Państwo zgodnie z życzeniami Mieszkańców Gminy Mrozy uruchamiamy naszą usługę wykonania projektów technicznych wewnętrznej instalacji gazowej obejmującej również opracowanie połączenia instalacji z szafką gazową określona w umowie przyłączeniowej.

Warunki wykonania projektu określone są w zamieszczonym zleceniu.

Z poważaniem
Piotr Buszka

Informacja dotycząca gazyfikacji MIASTA MROZY

23 września 2016
Administrator

Informujemy, że na najbliższej sesji Rady Miejskiej w dniu 16 września 2016 roku o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Mrozy zostanie przedstawiona szczegółowa informacja dotycząca gazyfikacji miasta Mrozy.

Czytaj więcej o: Informacja dotycząca gazyfikacji MIASTA MROZY

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY !

16 stycznia 2017
Administrator

Przypominamy, że zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Dz. U. 2016 poz. 487), każdy przedsiębiorca posiadający zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych ma obowiązek do 31 stycznia 2017 roku:

- złożyć oświadczenie o wartości sprzedaży napojów alkoholowych za 2016 rok,

- dokonać opłaty za korzystanie z zezwoleń w roku 2017.

Czytaj więcej o: UWAGA PRZEDSIĘBIORCY !

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-04-07
Data publikacji:2016-04-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:3106