Wyróżnienie dla Gminy Mrozy za 4. miejsce w VII edycji ogólnopolskiego rankingu Perły Samorządu 2019 Dziennika Gazety Prawnej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
25 maja 2019

Niezmiernie miło nam poinformować, że Gmina Mrozy po raz kolejny została doceniona w jednym z największych ogólnopolskich rankingów - Perły Samorządu organizowanym przez Dziennik Gazeta Prawna.

W dniu wczorajszym, podczas uroczystej gali w Muzeum Emigracji w Gdyni, Burmistrz Mrozów - Pan Dariusz Jaszczuk odebrał wyróżnienie przyznane Gminie Mrozy. W tym roku znaleźliśmy się w ścisłej czołówce polskich samorządów zajmując 4 miejsce w kategorii gmin miejsko –wiejskich. To ogromne osiągnięcie, tym bardziej, iż z województwa mazowieckiego w tej kategorii zostały wyróżnione tylko dwie gminy: Gmina Mrozy i Grodzisk Mazowiecki.

Wszystkie gminy w Polsce, niezależnie od ich wielkości, zamożności czy położenia geograficznego realizują te same, wyznaczone przez prawo i determinowane przez wydarzenia, zadania i obowiązki względem społeczności lokalnych. Miano Perły samorządu powinny nosić te spośród nich, które wyróżniają się w sposób szczególny, nie tylko doskonale realizując powierzone prawem zadania, ale które obierają nowe zadania, dodatkowe cele i poprzez ich osiąganie, poprawiają jakość życia mieszkańców – czytamy na stronie Organizatora Konkursu

Dlatego szczególnie nas cieszy, że w tym doborowym gronie wyróżnionych samorządów z całej Polski znalazła się Gmina Mrozy.

Opublikował: Administrator

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-05-25
Data publikacji:2019-05-25
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:911