Informacja o kursowaniu gminnego busa w okresie wakacyjnym

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
28 czerwca 2022

Rozkład jazdy gminnego busa, który będzie kursował w okresie wakacyjnym w poniedziałki i piątki od dnia 1 lipca 2022 r.

Przyjazd: Powrót:
Mrozy - 7:10 Mrozy - 10:30
Wola Rafałowska – 7:12 Wola Rafałowska – 10:35
Guzew – 7:15 Guzew - 10:40
Trojanów - 7:17 Trojanów - 10:45
Mała Wieś - 7:20 Mała Wieś - 10:50
Kuflew – 7:25 Kuflew - 10:55
Kołacz – 7:30 Kołacz - 11:00
Jeruzal – 7:35 Jeruzal - 11:05
Płomieniec – 7:37 Płomieniec  - 11:07
Lipiny – 7:40 Lipiny - 11:10
Dębowce – 7:45 Dębowce - 11:15
Borki – 7:50 Borki – 11:20
Topór – 7:55 Topór  - 11:25
Grodzisk –8:00 Grodzisk - 11:30
Mrozy PKP - 8:05 Mrozy PKP - 11:35

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-06-28
Data publikacji:2022-06-28
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:442