Urzad Miasta i Gminy Mrozy

Perły Samorządu 2022

20 maja 2022

Burmistrz Mrozów wśród najlepiej zarządzających włodarzy w kraju, a Gmina Mrozy wśród najlepszych samorządów - według rankingu Dziennika Gazety Prawnej "Perły Samorządu 2022".

Podczas Kongresu Samorządowego, odbywającego się w dniach 18-19 maja br. w Gdyni, ogłoszone zostały wyniki jubileuszowej X edycji „Rankingu Perły Samorządu” organizowanego przez redakcję Dziennika Gazety Prawnej.

Miło nam poinformować, że Gmina Mrozy otrzymała dwa wyróżnienia w tym prestiżowym, ogólnopolskim rankingu. W kategorii gmin miejsko – wiejskich nasz samorząd uplasował się na 5. pozycji w Polsce, natomiast Burmistrz Mrozów Dariusz Jaszczuk znalazł się w pierwszej dziesiątce wyróżnionych włodarzy.

Ranking Perły Samorządu honoruje corocznie najlepsze gminy oraz ich włodarzy. Udział w rankingu jest całkowicie bezpłatny, a nad prawidłowym przebiegiem wyboru czuwa Kapituła Rankingu wspierana merytorycznie przez ekspertów z PwC. Ranking tworzony jest na podstawie danych finansowych oraz podejmowanych działań w różnych obszarach funkcjonowania gmin, mierzonych za pomocą ankiet zawierającej ponad 100 pytań.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-05-20
Data publikacji:2022-05-20
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:938