Urzad Miasta i Gminy Mrozy

Klub dla Seniorów

7 lutego 2018

Wszystkich Seniorów z gminy Mrozy zachęcamy do korzystania z inicjatyw podejmowanych w ramach Klubu Seniora. Powołany został  Zarządzeniem Nr 6/2016 Burmistrza Mrozów w dniu 22 stycznia  2016 r.i mieści się w budynku przy Gminnej Bibliotece Publiczne im. Jana Pawła II w Mrozach przy ul. Pokoju 1.

Inicjatywa powstała w ramach tworzenia warunków do pobudzania aktywności obywatelskiej osób starszych w społeczności lokalnej w gminie Mrozy. Klub otwarty jest dla wszystkich chętnych seniorów od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do godz. 13:00. To miejsce spotkań seniorów, wspólnych aktywności, zainteresowań, wymiany doświadczeń, nawiązania znajomości. W ramach działalności Klubu, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.15 - 12:00 wydawany jest jeden ciepły posiłek.

Seniorów z gminy Mrozy cechuje niezwykła aktywność. Dla tych, którzy dbają o kondycję fizyczną prowadzone są zajęcia z gimnastyki. Odbywają się w ramach dwóch grup – 2x w tygodniu w siedzibie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mrozach przy ulicy Licealnej 7:

Prowadzone w ramach Klubu działania są bezpłatne. Osobami uprawnionymi do korzystania zarówno z posiłku, jak i zajęć gimnastycznych są osoby zamieszkałe w gminie Mrozy, legitymujące się uprawnieniami emeryta lub rencisty.

Serdecznie zapraszamy!

Opublikował: Administrator

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-02-07
Data publikacji:2018-02-07
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:4721