Jesteś tutaj: Start / Dam pracę

Dam pracę

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Jeśli oferujecie Państwo pracę, swoje oferty możecie nieodpłatnie zamieścić w tym panelu. Ofertę należy przesłać do nas przy pomocy formularza kontaktowego zamieszczonego w zakładce Napisz do nas.

Informujemy również, że po upływie 30 dni od chwili dodania ogłoszenie wygasa. Jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne prosimy o ponowne przesłanie wypełnionego formularza.

Autor: Administrator

Artykuły

Dam pracę

14 października 2019

Data ogłoszenia: 2019-10-14     

Telefon: 664 747 897

Treść ogłoszenia: Jesteśmy filią grupy przedsiębiorstw wykonujących formy drukarskie dla przemysłu opakowaniowego i dekoracyjnego w całej Europie. W naszej Firmie funkcjonują dwa działy produkcyjne: obróbka skrawaniem i galwanizernia. W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy pracowników do naszego zakładu w Duchnowie (Stary Konik k. Warszawy) na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCYJNY Od kandydatów oczekujemy: •umiejętności pracy w zespole, komunikatywności; •dyspozycyjności (praca w systemie zmianowym); •mile widziane doświadczenie w pracy w firmach produkcyjnych. Ze swojej strony oferujemy -szkolenia zawodowe dla osób, które nie mają doświadczenia zawodowego; ·pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie przy obsłudze nowoczesnych maszyn poligraficznych – wszelkie niezbędne uprawnienia wykonujemy na nasz koszt; ·pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole, służącym wsparciem nowozatrudnionym osobom; ·stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; ·możliwość podwyższania kwalifikacji i doskonalenia umiejętności; · stałe wynagrodzenie miesięczne z płatnymi nadgodzinami; ·system premiowy doceniający wkład poszczególnych pracowników w rozwój firmy; ·bogaty pakiet socjalny finansowany z Funduszu Świadczeń Socjalnych; ·pakiet świadczeń dodatkowych np. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe. Osoby zainteresowane pracą w międzynarodowym przedsiębiorstwie zapraszamy do kontaktu pod wskazany w ogłoszeniu numer telefonu.

Dam pracę

4 września 2019
Administrator

Data ogłoszenia: 2019-09-04     

Telefon: 535507071

Treść ogłoszenia: Firma ARRA prowadzi działalność z zakresu transportu drogowego w temperaturze kontrolowanej. Specjalizując się w transporcie chłodniczym, farmaceutycznym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR). Obszarem działalności firmy jest cała Europa. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte nagrody i certyfikaty oraz opinie naszych klientów. Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym Miejsce pracy: Głogów Realizacja zleceń transportowych po terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony. Samochody kontenery chłodnie o ładowności do 8 europalet. - doświadczenie w transporcie międzynarodowym na pojazdach do 3,5 t; - dyspozycyjność, uczciwość, punktualność; - zaświadczenie o niekaralności; - zatrudnienie w stabilnej firmie; - atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (od 4000 do 6000 zł); - system pracy 3/1 (23 dni w trasie); - karta multisport. Kontakt: +48 535507071, praca@arra.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy Mrozy
Data utworzenia:2015-09-01
Data publikacji:2015-09-01
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:80616