Jesteś tutaj: Start / Dam pracę

Dam pracę

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Jeśli oferujecie Państwo pracę, swoje oferty możecie nieodpłatnie zamieścić w tym panelu. Ofertę należy przesłać do nas przy pomocy formularza kontaktowego zamieszczonego w zakładce Napisz do nas.

Informujemy również, że po upływie 30 dni od chwili dodania ogłoszenie wygasa. Jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne prosimy o ponowne przesłanie wypełnionego formularza.

Autor: Administrator

Artykuły

Dam pracę

15 lutego 2021

Data ogłoszenia: 2021-02-13           

Telefon: 781003395

Treść ogłoszenia: Szukam pracy Interesuje mnie praca w godzinach 8.00 - 16.00. W weekendy godziny są bez znaczenia.

Dam pracę

15 lutego 2021

Data ogłoszenia: 2021-02-14           

Telefon: 515063700

Treść ogłoszenia: Mężczyzna lat 34 poszukuje pracy dorywczej na terenie Mrozów lub bliskiej okolicy. Proszę o informacje na wskazany nr tel 515063700.

Dam pracę

15 lutego 2021

Data ogłoszenia: 2021-02-15           

E-mail: kadry@decoplast.pl

Treść ogłoszenia: DECOPLAST - producent drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych LAGRUS w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje: PRACOWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA CZYSTOŚCI Zakres odpowiedzialności: - utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych i socjalnych Oczekujemy: - zaangażowanie w powierzone obowiązki - sumienność, dokładność - pracowitość - mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności Oferujemy: - możliwość pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym na cały bądź ½ etatu - niezbędne narzędzia pracy - stabilne zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji; - atrakcyjne wynagrodzenie. CV prosimy wysyłać na adres kadry@decoplast.pl (w tytule prosimy podać stanowisko) lub złożyć osobiście w siedzibie firmy: Wola Rafałowska ul. Tartaczna 25, 05-320 MROZY, pon.-pt. w godz. 8.00-16.00. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DECOPLAST. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawienia, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.” Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, umieść w nim dodatkowo następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Decoplast.”

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy Mrozy
Data utworzenia:2015-09-01
Data publikacji:2015-09-01
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:110187