Jesteś tutaj: Start / Ogłoszenia

Ogłoszenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Jeśli chcesz umieścić swoje ogłoszenie, możesz nieodpłatnie wykonać to w tym panelu. Ogłoszenie należy przesłać do nas przy pomocy formularza kontaktowego zamieszczonego w zakładce Napisz do nas.

Informujemy również, że po upływie 30 dni od chwili dodania ogłoszenie wygasa. Jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne prosimy o ponowne przesłanie wypełnionego formularza.

Autor: Administrator

Artykuły

Ogłoszenie

17 czerwca 2019
Administrator

Data ogłoszenia: 2019-06-13

Osoba: Piotr

Telefon: 731450666

Treść ogłoszenia: Sprzedam działkę w miasteczku Mrozy w sąsiedztwie ul. Nadrzecznej 53. Oddalona od ulicy, wpisana między zalesione posesje z zabudową domków letniskowych i jednorodzinnych. Wyróżnia się ciszą spokojem oraz bliskością natury. Położona na wzniesieniu z widokiem na staw. Posiadająca duże możliwości aranżacji, na pewno jedyna w swoim rodzaju. Zlokalizowana na terenach przeznaczonych pod zabudowę domów jednorodzinnych, domków letniskowych co potwierdza dokument planu zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia działki wynosi 1079 metrów kwadratowych. Cena do negocjacji, sprzedam pilnie, tanio. Zainteresowanych ofertą proszę o kontakt Piotr 731450666.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy Mrozy
Data utworzenia:2015-09-01
Data publikacji:2015-09-01
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:58344