Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Autor: Administrator

Artykuły

Koronawirus - raport z gminy Mrozy

27 listopada 2020

napis kwarantanna domowa na czerwonym tleLiczba osób w gminie Mrozy na dzień 27 listopada 2020 roku:
- objętych kwarantanną domową - 61,
- poddanych izolacji domowej - 58.

Źródło: PSSE w Mińsku Maz.

Koronawirus - raport z gminy Mrozy

26 listopada 2020

napis kwarantanna domowa na czerwonym tlePaństwowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Mińsku Mazowieckim poinformowała dziś GOPS w Mrozach, że od dnia 26.11.2020 roku ponownie będą przekazywane raporty do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej o osobach objętych izolacją i kwarantanną na terenie gminy Mrozy.
Jednocześnie informujemy, że na ww. zamieszanie nie mają wpływu ani gmina Mrozy, ani GOPS.

Liczba osób w gminie Mrozy na dzień 26 listopada 2020 roku:
- objętych kwarantanną domową - 82,
- poddanych izolacji domowej - 53.

Źródło: PSSE w Mińsku Maz.

Będziemy mieć tężnię solną w Rudce

25 listopada 2020
Przejdź do - Będziemy mieć tężnię solną w Rudce

Szanowni Mieszkańcy, Goście, Przyjaciele, Sąsiedzi, Znajomi...

Będziemy mieć tężnię solną w Rudce!

Nasz projekt otrzymał największą liczbę głosów i tym samym stał się liderem w podregionie wschodniego Mazowsza, jak i wśród wszystkich podregionalnych projektów!

Wszystkim, którzy głosowali serdecznie dziękujemy. To dzięki Waszym głosom i zaangażowaniu projekt zdobył aż 3 245 głosów.

Dziękujemy i gratulujemy autorce projektu, Pani Jolancie Morżkowskiej oraz autorom filmu promującego tężnię, który także cieszył się największym zainteresowaniem.  

Wyniki głosowania dostępne są na stronie Budżetu Obywatelskiego Mazowsza

Informacja o sesji z dnia 20 listopada 2020 r.

24 listopada 2020
Przejdź do - Informacja o sesji z dnia 20 listopada 2020 r.

W piątek 20 listopada 2020 r. w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Mrozach odbyła się XXIII nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Mrozach.

Na początku sesji Burmistrz, w imieniu własnym i Rady Miejskiej w Mrozach podziękował Panu Romanowi Ośko, darczyńcy, który przekazał środki na rzecz budowy fontanny w Jeruzalu. Następnie Burmistrz przedstawił informację o działalności w okresie międzysesyjnym, w której odniósł się do podjętych uchwał i zarządzeń, a także do rozstrzygniętego w ostatnim czasie przetargu na zadanie pn. „Modernizacja Oczyszczalni ścieków w miejscowości Mrozy, gmina Mrozy”.

Czytaj więcej o: Informacja o sesji z dnia 20 listopada 2020 r.

System do komunikacji SMS – dołącz do Nas

24 listopada 2020

na obrazku widać napis mieszkaniec wiadomości lokalne oraz zarys trzech postaciChcesz na swój telefon na bieżąco otrzymywać bezpłatne informacje z gminy Mrozy. Zapisz się do subskrypcji za pomocą SMS. Wyślij SMS na numer 799 448 177 o treści: START, miasto-mrozy, aby otrzymywać powiadomienia (opłata za SMS zgodna z taryfą operatora).

 

W ramach powiadomień wysyłane będą:

  1. zapowiedzi imprez i wydarzeń,
  2. komunikaty i informacje urzędowe,
  3. inne komunikaty (m. in. zagrożenia, awarie, utrudnienia).

Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych wszystkich subskrybentów jest Gmina Mrozy, mająca siedzibę w Urzędzie Miasta i Gminy Mrozy, ul. Adama Mickiewicza 35, nr tel. 25 75 74 175, 75 74 190, e-mail: gmina@mrozy.pl.

Zachęcamy do subskrypcji.

Zakończyłeś spis rolny? Zapytaj o to innych

24 listopada 2020

Obrazek zawiera napis powszechny spis rolny 1.09.-30.11.2020 czas ucieka! nie zwlekaj! 30 listopada kończy się Powszechny Spis Rolny. Na górze obrazka umieszczony jest adres strony internetowej spisrolny.gov.pl Po lewej stronie obrazka umieszczony jest zegar.Do końca Powszechnego Spisu Rolnego zostało już niewiele czasu, a wciąż część rolników nie wywiązała się z obowiązku spisowego. Dla polskiego rolnictwa znaczenie ma KAŻDY wypełniony formularz spisowy, dlatego warto o tym przypominać w gronie swoich sąsiadów i znajomych.

Czytaj więcej o: Zakończyłeś spis rolny? Zapytaj o to innych

Zakaz stosowania dmuchaw do liści

24 listopada 2020

Obrazek zawiera przekreśloną postać trzymającą dmuchawę do liści.

Informujemy, że w październiku zaczął obowiązywać Program Ochrony Powietrza dla województwa mazowieckiego. Zapisano w nim między innymi zakaz używania dmuchaw do liści. Zakaz dotyczy zarówno urządzeń elektrycznych jak i spalinowych, a także wszelkich czynności prowadzonych z ich wykorzystaniem, czy to usuwanie liści, sprzątanie pokosu trawy, czy usuwanie piasku z chodników.

Czytaj więcej o: Zakaz stosowania dmuchaw do liści

Spisz się sam i pomóż swojej gminie wygrać w konkursie Prezesa GUS

23 listopada 2020
Przejdź do - Spisz się sam i pomóż swojej gminie wygrać w konkursie Prezesa GUS

Główny Urząd Statystyczny zaprasza rolników do wsparcia swoich lokalnych społeczności w konkursie na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale SAMOSPISU INTERNETOWEGO. 

Uczestnikami konkursu są gminy, na terenie których użytkownicy gospodarstw rolnych dokonują SAMOSPISU INTERNETOWEGO w okresie od 1 września do 30 listopada 2020 r. Zwycięzcami w każdym województwie będą gminy, w których spisze się przez Internet najwięcej osób oraz ich udział w ogólnej grupie uczestników Powszechnego Spisu Rolnego będzie największy.

Czytaj więcej o: Spisz się sam i pomóż swojej gminie wygrać w konkursie Prezesa GUS

Koronawirus - raport z gminy Mrozy

23 listopada 2020

napis kwarantanna domowa na czerwonym tleLiczba osób w gminie Mrozy na dzień 23 listopada 2020 roku:
- objętych kwarantanną domową - 51,
- poddanych izolacji domowej - 44.

Źródło: PSSE w Mińsku Maz.

Zapytanie ofertowe

23 listopada 2020

Obrazek zawiera tekst Zapytanie ofertoweW załączeniu przekazujemy wykaz artykułów biurowych oraz środków czystości będących przedmiotem zamówienia w 2021 roku na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy w Mrozach. W przypadku zainteresowania współpracą z Urzędem Miasta i Gminy w Mrozach, prosimy o wycenę wymienionych w załączniku produktów i przesłanie oferty pisemnie na adres: Urząd Miasta i Gminy w Mrozach, ul. Adama Mickiewicza 35, 05 - 320 Mrozy lub drogą elektroniczną na adres k.grazka@mrozy.pl, ofertę można również dostarczyć osobiście do Urzędu Miasta i Gminy w Mrozach, pok. nr 15 do dnia 7 grudnia 2020 roku.

Czytaj więcej o: Zapytanie ofertowe

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy Mrozy
Data utworzenia:2015-08-07
Data publikacji:2015-08-07
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:106061